Arcura Studio Olarak;

Bugüne kadar emek verdiğimiz çalışmalarımızın karşılığını müşterilerimizin memnuniyetinden aldığımız motivasyon ile sürdürüyoruz. 

Dijital sanata verdiğimiz değeri, talep ettiğiniz hizmete yansıtıyor, hızlı ve sorunsuz çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Geçmişten bugüne birçok sektöre hizmet vermiş olmanın tecrübesi ve teknolojik altyapımız ile dijital görselleştirme hizmeti veren bireysel ya da kurumsal talepleri karşılama konusunda uzman bir ekibe sahibiz. 

Arcura Studio olarak özgün ve yenilikçi tasarımlar yaparken, sunduğumuz hizmeti beklentilerin ötesinde tutmayı amaç edindik.

2D/3D ürün, obje, mimari görselleştirme hizmetleri, 3D animasyon, markanızı pazarlama amaçlı ya da bireysel talepler içeren tanıtım filmleri, 3D eğitimleri ve ihtiyacınız olan diğer dijital sanat hizmetleri için bize ulaşıp teklif alın.

Üç boyutlu modelleme, bir nesnenin herhangi bir yüzeyinin özel bir yazılım aracılığıyla üç boyutlu matematiksel suretini oluşturma sürecidir. Sürecin sonunda elde edilen ürün üç boyutlu model, bu işi yapan kişi ise üç boyut sanatçısı olarak adlandırılmaktadır. Üç boyutlu işleme adı verilen süreçle iki boyutlu bir görüntü üç boyutlu olarak görüntülenebilir.


3D Görselleştirme Ajansı

Konum

Seyrantepe Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:35 K:1 D:2 Kağıthane / İSTANBUL 

© Arcura Studio. All rights reserved.